Aktualne turnieje
WTK-5 o Puchar Akademii Tenisowej Tenis Kozerki
2024-07-20
Kozerki Kids Summer Head Cup
2024-07-20

Trenerzy licencjonowani

Lp. NAZWISKO IMIĘ Klasa trenerska MIASTO WOJEWÓDZTWO
1 Adamczak Robert Instruktor Warszawa mazowieckie
2 Androsiuk Marcin Animator Warszawa mazowieckie
3 Androsiuk Mateusz Animator Warszawa mazowieckie
4 Andrzejewski Wojciech Trener Klasy Mistrzowskiej Milanówek mazowieckie
5 Antoniak Marta Trener
Specjalizacje zawodowe
Trener Szkolenia Podstawowego: Licencja Podstawowa
Kałęczyn mazowieckie
6 Antoniak Waldemar Instruktor Grodzisk Mazowiecki mazowieckie
7 Antosiewicz Zofia Animator Józefów mazowieckie
8 Baczewska Zuzanna Instruktor Warszawa mazowieckie
9 Badurski Konrad Instruktor Warszawa mazowieckie
10 Balcerek Przemysław Instruktor Warszawa mazowieckie
11 Banaszek Jakub Instruktor Warszawa mazowieckie
12 Barbaś Andrzej Instruktor Warszawa mazowieckie
13 Baryłowska Martyna Instruktor Warszawa mazowieckie
14 Bednarczyk Dagmara Trener
Specjalizacje zawodowe
Trener Szkolenia Podstawowego: Licencja Podstawowa
Trener Szkolenia Wyczynowego: Licencja Podstawowa
Warszawa mazowieckie
15 Bedra Michał Instruktor Warszawa mazowieckie
16 Bielaszewska Amelia Instruktor Sochaczew mazowieckie
17 Bieniek Marcin Instruktor Warszawa mazowieckie
18 Błaszczyk Jarosław Trener
Specjalizacje zawodowe
Trener Szkolenia Podstawowego: Licencja Podstawowa
Radom mazowieckie
19 Błażewicz Dominik Instruktor Warszawa mazowieckie
20 Bogiel Marcin Instruktor Warszawa mazowieckie
21 Bogulski Michał Instruktor Warszawa mazowieckie
22 Bogumił Mateusz Trener
Specjalizacje zawodowe
Trener Szkolenia Podstawowego: Licencja Podstawowa
Pruszków mazowieckie
23 Bogusz Justyna Instruktor
Specjalizacje zawodowe
Trener Przygotowania Motorycznego: Licencja Podstawowa
Warszawa mazowieckie
24 Bojarski Paweł Trener
Specjalizacje zawodowe
Trener Szkolenia Wyczynowego: Licencja Mistrza
Trener Coach: Licencja Podstawowa
Warszawa mazowieckie
25 Borowski Michał Instruktor Krzaki Czaplinkowskie mazowieckie
26 Borowski Piotr Trener
Specjalizacje zawodowe
Trener Szkolenia Podstawowego: Licencja Podstawowa
Warszawa mazowieckie
27 Boryczko Krzysztof Instruktor Jastrzębie mazowieckie
28 Brzeszczak Michał Instruktor Grójec mazowieckie
29 Buczkowski Tomasz Antoni Instruktor Otwock mazowieckie
30 Bujnowski Mateusz Animator Łazy mazowieckie
31 Bukowski Marcin Instruktor Warszawa mazowieckie
32 Caruk Andrzej Trener
Specjalizacje zawodowe
Trener Szkolenia Podstawowego: Licencja Eksperta
Trener Szkolenia Wyczynowego: Licencja Mistrza
Warszawa mazowieckie
33 Caruk Michał Trener
Specjalizacje zawodowe
Trener Szkolenia Podstawowego: Licencja Eksperta
Warszawa mazowieckie
34 Caruk Paweł Instruktor Warszawa mazowieckie
35 Celt Dawid Trener
Specjalizacje zawodowe
Trener Szkolenia Wyczynowego: Licencja Eksperta
Trener Coach: Licencja Eksperta
Częstochowa mazowieckie
36 Cepiak Maciej Instruktor Józefów mazowieckie
37 Chaciński Bartosz Animator Wołomin mazowieckie
38 Charuta Artur Instruktor Komorów mazowieckie
39 Chawałkiewicz Przemysław Trener
Specjalizacje zawodowe
Trener Szkolenia Podstawowego: Licencja Podstawowa
Trener Szkolenia Wyczynowego: Licencja Eksperta
Warszawa mazowieckie
40 Chiliński Adam Instruktor Warszawa mazowieckie
41 Chmielewska Katarzyna Trener
Specjalizacje zawodowe
Trener Szkolenia Podstawowego: Licencja Podstawowa
Radom mazowieckie
42 Chmielewska Magdalena Instruktor Warszawa mazowieckie
43 Chmielewski Aleksander Instruktor Warszawa mazowieckie
44 Chmielewski Antoni Instruktor Mysiadło mazowieckie
45 Chmielewski Stanisław Animator Warszawa mazowieckie
46 Chrzanowski Patryk Instruktor Warszawa mazowieckie
47 Chudon Przemysław Instruktor Kobyłka mazowieckie
48 Chyży Jakub Trener
Specjalizacje zawodowe
Trener Szkolenia Podstawowego: Licencja Podstawowa
Grodzisk Mazowiecki mazowieckie
49 Ciechanowicz Sławomir Instruktor Płock mazowieckie
50 Ciecierski Mateusz Trener
Specjalizacje zawodowe
Trener Szkolenia Podstawowego: Licencja Podstawowa
Hornówek mazowieckie
51 Cieśluk Julia Instruktor Warszawa mazowieckie
52 Ciułkowski Paweł Trener
Specjalizacje zawodowe
Trener Szkolenia Podstawowego: Licencja Podstawowa
Trener Przygotowania Motorycznego: Licencja Podstawowa
Legionowo mazowieckie
53 Czarnocki Damian Animator Siedlce mazowieckie
54 czechowska anna Animator warszawa mazowieckie
55 Dańczak Jakub Trener
Specjalizacje zawodowe
Trener Szkolenia Podstawowego: Licencja Podstawowa
Łowicz mazowieckie
56 Dąbrowski Aleksander Instruktor Radom mazowieckie
57 Dąbrowski Hubert Instruktor Otwock mazowieckie
58 Dembek Michał Trener
Specjalizacje zawodowe
Trener Szkolenia Wyczynowego: Licencja Podstawowa
Włocławek mazowieckie
59 Dołowy Łukasz Trener
Specjalizacje zawodowe
Trener Szkolenia Podstawowego: Licencja Podstawowa
Wołomin mazowieckie
60 Domańska Katarzyna Trener
Specjalizacje zawodowe
Trener Szkolenia Podstawowego: Licencja Podstawowa
Trener Szkolenia Wyczynowego: Licencja Podstawowa
Warszawa mazowieckie
61 Domański Michał Trener
Specjalizacje zawodowe
Trener Szkolenia Podstawowego: Licencja Podstawowa
Warszawa mazowieckie
62 Domaszewicz Witold Andrzej Trener
Specjalizacje zawodowe
Trener Szkolenia Podstawowego: Licencja Podstawowa
Legionowo mazowieckie
63 Domka Maciej Trener
Specjalizacje zawodowe
Trener Szkolenia Wyczynowego: Licencja Eksperta
Trener Coach: Licencja Eksperta
Warszawa mazowieckie
64 Dubaj Kinga Instruktor
Specjalizacje zawodowe
Trener Przygotowania Motorycznego: Licencja Podstawowa
Warszawa mazowieckie
65 Dudziak Maciej Trener
Specjalizacje zawodowe
Trener Szkolenia Podstawowego: Licencja Podstawowa
Warszawa mazowieckie
66 Fabisiak Kamil Trener
Specjalizacje zawodowe
Trener Szkolenia Wyczynowego: Licencja Podstawowa
Szczawin Kościelny mazowieckie
67 Fąfara Rafał Instruktor Majdan mazowieckie
68 Ferenc Grzegorz Instruktor Dębówka mazowieckie
69 Ferenc Michał Instruktor Błonie mazowieckie
70 Filipczuk Tomasz Trener
Specjalizacje zawodowe
Trener Szkolenia Podstawowego: Licencja Podstawowa
Warszawa mazowieckie
71 Finkowska Katarzyna Instruktor Warszawa mazowieckie
72 Firlej Jakub Instruktor Żyrardów mazowieckie
73 Fituch Maciej Instruktor Warszawa mazowieckie
74 Fokt Magda Instruktor Radom mazowieckie
75 Fyrstenberg Mariusz Trener
Specjalizacje zawodowe
Trener Szkolenia Podstawowego: Licencja Podstawowa
Trener Szkolenia Wyczynowego: Licencja Podstawowa
Warszawa mazowieckie
76 Gajdzik Patrycja Trener
Specjalizacje zawodowe
Trener Szkolenia Podstawowego: Licencja Podstawowa
Warszawa mazowieckie
77 Gawiński Rafał Instruktor Warszawa mazowieckie
78 Gawłowski Michał Trener
Specjalizacje zawodowe
Trener Szkolenia Podstawowego: Licencja Podstawowa
Józefosław mazowieckie
79 Gawor Mikołaj Animator Radom mazowieckie
80 Ginter Tomasz Instruktor Warszawa mazowieckie
81 Głowacka Dorota Trener
Specjalizacje zawodowe
Trener Szkolenia Podstawowego: Licencja Podstawowa
Warszawa mazowieckie
82 Gogacz Jarosław Trener
Specjalizacje zawodowe
Trener Szkolenia Podstawowego: Licencja Podstawowa
Ożarów Mazowiecki mazowieckie
83 Gołaszewski Filip Instruktor Warszawa mazowieckie
84 Gorzelak Olga Instruktor Warszawa mazowieckie
85 Gosik Mariusz Instruktor Warszawa mazowieckie
86 Gosik Mateusz Instruktor Nowa Iwiczna mazowieckie
87 Gójski Kacper Instruktor Ożarów Mazowiecki mazowieckie
88 Góra Miłosz Animator Warszawa mazowieckie
89 Górski Michał Instruktor Warszawa mazowieckie
90 Grabczan Jakub Instruktor Warszawa mazowieckie
91 Graczyk Sławomir Trener
Specjalizacje zawodowe
Trener Szkolenia Podstawowego: Licencja Podstawowa
Trener Szkolenia Wyczynowego: Licencja Podstawowa
Żyrardów mazowieckie
92 Grela Paweł Instruktor Warszawa mazowieckie
93 Grochal Michał Instruktor Warszawa mazowieckie
94 Groll Piotr Trener
Specjalizacje zawodowe
Trener Szkolenia Podstawowego: Licencja Podstawowa
Warszawa mazowieckie
95 Grzesiński Radosław Trener
Specjalizacje zawodowe
Trener Szkolenia Podstawowego: Licencja Podstawowa
Warszawa mazowieckie
96 Gust Maciej Instruktor Józefów mazowieckie
97 Guziński Michał Trener
Specjalizacje zawodowe
Trener Szkolenia Podstawowego: Licencja Podstawowa
Ząbki mazowieckie
98 Habraszka Wojciech Instruktor Warszawa mazowieckie
99 Heinrich Maciej Instruktor Łomianki mazowieckie
100 Herman Maria Instruktor Robercin mazowieckie
101 Hickiewicz Adam Instruktor Warszawa mazowieckie
102 Hlubiński Radosław Trener
Specjalizacje zawodowe
Trener Szkolenia Podstawowego: Licencja Podstawowa
Warszawa mazowieckie
103 Hoffman Joanna Instruktor Warszawa mazowieckie
104 Jagodziński Piotr Animator Węgrów mazowieckie
105 Janeczek Grzegorz Instruktor Pionki mazowieckie
106 Jankowicz Paulina Instruktor Michałowice mazowieckie
107 Januchowska Joanna Trener
Specjalizacje zawodowe
Trener Szkolenia Podstawowego: Licencja Podstawowa
Grodzisk Mazowiecki mazowieckie
108 Jarkowski Mateusz Instruktor Nowe Iganie mazowieckie
109 Jasiun Agnieszka Instruktor Pruszków mazowieckie
110 Jastrzębska Anna Instruktor Warszawa mazowieckie
111 Jastrzębska Maria Instruktor NIEPORĘT mazowieckie
112 Jędrzejewski Robert Trener
Specjalizacje zawodowe
Trener Szkolenia Podstawowego: Licencja Podstawowa
Grodzisk Mazowiecki mazowieckie
113 Jobczyk Daniel Instruktor Chodów mazowieckie
114 Jobczyk Wojciech Instruktor Chodów mazowieckie
115 Jonczyk Radosław Trener
Specjalizacje zawodowe
Trener Szkolenia Podstawowego: Licencja Podstawowa
Góra Kalwaria mazowieckie
116 Jurczak Agata Instruktor Warszawa mazowieckie
117 Kacprzak Damian Instruktor Żyrardów mazowieckie
118 Kaczmarek Ewelina Instruktor Warszawa mazowieckie
119 Kaczmarek Paulina Instruktor Milanówek mazowieckie
120 Kaczor Jakub Instruktor Warszawa mazowieckie
121 Kalinowski Jakub Instruktor Warszawa mazowieckie
122 Kalinowski Paweł Trener Klasy Mistrzowskiej Warszawa mazowieckie
123 Kalinowski Wojciech Trener
Specjalizacje zawodowe
Trener Szkolenia Podstawowego: Licencja Podstawowa
Wrszawa mazowieckie
124 Kanabus Małgorzata Instruktor warszawa mazowieckie
125 Kapsa Bartosz Instruktor Warszawa mazowieckie
126 Kapuściński Igor Instruktor KOMOROW mazowieckie
127 Karbownik Jakub Instruktor Warszawa mazowieckie
128 Kaśnikowski Hubert Animator Opacz-Kolonia mazowieckie
129 Kaśnikowski Jakub Instruktor Opacz-Kolonia mazowieckie
130 Kazimierski Łukasz Trener
Specjalizacje zawodowe
Trener Szkolenia Podstawowego: Licencja Podstawowa
Warszawa mazowieckie
131 Kącka Edyta Instruktor Jaktorów mazowieckie
132 KEMAJOU Lionel Trener
Specjalizacje zawodowe
Trener Szkolenia Podstawowego: Licencja Podstawowa
Warszawa mazowieckie
133 Kępka Piotr Trener
Specjalizacje zawodowe
Trener Szkolenia Podstawowego: Licencja Podstawowa
Błonie mazowieckie
134 Kharkou Danila Instruktor Warszawa mazowieckie
135 Kilijański Rafał Trener
Specjalizacje zawodowe
Trener Szkolenia Podstawowego: Licencja Podstawowa
Radom mazowieckie
136 Kirikova Olena Instruktor Podkowa Leśna mazowieckie
137 Klamczyńska Sonia Instruktor Zielonka mazowieckie
138 Klepacz Fryderyk Instruktor Warszawa mazowieckie
139 Knittel Adam Instruktor Warszawa mazowieckie
140 Kołat Katarzyna Instruktor Warszawa mazowieckie
141 Komuda Klaudia Instruktor Czerwin mazowieckie
142 Kopańczuk Piotr Animator Otwock mazowieckie
143 Kopeć Piotr Trener
Specjalizacje zawodowe
Trener Szkolenia Podstawowego: Licencja Podstawowa
Warszawa mazowieckie
144 Kosowicz Łukasz Instruktor Warszawa mazowieckie
145 Kost Maciej Trener
Specjalizacje zawodowe
Trener Szkolenia Podstawowego: Licencja Podstawowa
warszawa mazowieckie
146 Kot Adam Instruktor Warszawa mazowieckie
147 Kowalczuk Łukasz Trener
Specjalizacje zawodowe
Trener Szkolenia Podstawowego: Licencja Podstawowa
Trener Szkolenia Wyczynowego: Licencja Podstawowa
Specjalność
Tenis plażowy
Grodzisk Mazowiecki mazowieckie
148 Kowalczyk Elżbieta Trener
Specjalizacje zawodowe
Trener Szkolenia Podstawowego: Licencja Podstawowa
Warszawa mazowieckie
149 Kowalczyk Marek Instruktor Warszawa mazowieckie
150 Kowalska Małgorzata Trener
Specjalizacje zawodowe
Trener Szkolenia Podstawowego: Licencja Podstawowa
Warszawa mazowieckie
151 Kowalska Oliwia Animator Brwinów mazowieckie
152 Kowalski Grzegorz Instruktor Brwinów mazowieckie
153 Kozica Mariusz Trener
Specjalizacje zawodowe
Trener Szkolenia Podstawowego: Licencja Podstawowa
Piotrków Trybunalski mazowieckie
154 Krajewska Sara Instruktor Warszawa mazowieckie
155 Krajowski-Kukiel Jarosław Trener
Specjalizacje zawodowe
Trener Szkolenia Wyczynowego: Licencja Mistrza
Trener Coach: Licencja Mistrz Junior Tour
Ożarów Mazowiecki mazowieckie
156 Kraska Gabriela Instruktor Radom mazowieckie
157 Kratiuk Kamila Trener
Specjalizacje zawodowe
Trener Szkolenia Podstawowego: Licencja Podstawowa
Pruszków mazowieckie
158 Kropiwnicki Piotr Instruktor Warszawa mazowieckie
159 Królak Adam Trener Klasy Mistrzowskiej Warszawa mazowieckie
160 Krześniak Marcin Trener
Specjalizacje zawodowe
Trener Szkolenia Wyczynowego: Licencja Eksperta
Trener Coach: Licencja Eksperta
Kozienice mazowieckie
161 Kubarski Krzysztof Instruktor Warszawa mazowieckie
162 Kuc Daniel Instruktor Warszawa mazowieckie
163 Kuch Michał Instruktor Pruszków mazowieckie
164 Kur Paweł Instruktor Warszawa mazowieckie
165 Kurowski Bartłomiej Instruktor Warszawa mazowieckie
166 Kusio Michał Instruktor
Specjalność
Tenis plażowy
Kozienice mazowieckie
167 Kwiatkowski Paweł Animator Warszawa mazowieckie
168 Kwiek Maciej Instruktor Chotomów mazowieckie
169 Laakel Adam Trener
Specjalizacje zawodowe
Trener Szkolenia Podstawowego: Licencja Podstawowa
Piaseczno mazowieckie
170 Lachowicz Piotr Trener
Specjalizacje zawodowe
Trener Szkolenia Podstawowego: Licencja Podstawowa
Radom mazowieckie
171 Laskowski Piotr Trener
Specjalizacje zawodowe
Trener Szkolenia Podstawowego: Licencja Podstawowa
Warszawa mazowieckie
172 Latocha Dariusz Instruktor Warszawa mazowieckie
173 Lenart Dawid Animator Warszawa mazowieckie
174 Lewandowski Mikołaj Trener
Specjalizacje zawodowe
Trener Szkolenia Wyczynowego: Licencja Podstawowa
Warszawa mazowieckie
175 Lipiński Marek Trener
Specjalizacje zawodowe
Trener Szkolenia Podstawowego: Licencja Podstawowa
Warszawa mazowieckie
176 Lis Andrzej Trener
Specjalizacje zawodowe
Trener Szkolenia Podstawowego: Licencja Podstawowa
Trener Przygotowania Motorycznego: Licencja Podstawowa
Mińsk Maz mazowieckie
177 Listowska Małgorzata Trener
Specjalizacje zawodowe
Trener Szkolenia Wyczynowego: Licencja Podstawowa
Warszawa mazowieckie
178 Łazarewicz Kazimierz Instruktor Konstancin Jeziorna mazowieckie
179 Łomacki Piotr Trener
Specjalizacje zawodowe
Trener Szkolenia Wyczynowego: Licencja Podstawowa
Warszawa mazowieckie
180 Łyżwa Paweł Instruktor Warszawa mazowieckie
181 Maciejewski Grzegorz Instruktor Radom mazowieckie
182 Majewska Anna Trener
Specjalizacje zawodowe
Trener Szkolenia Podstawowego: Licencja Podstawowa
Warszawa mazowieckie
183 Makusz-Jarzyńska Anna Animator Warszawa mazowieckie
184 Malicki Marcel Instruktor Płońsk mazowieckie
185 Maliszewska Iwona Trener
Specjalizacje zawodowe
Trener Szkolenia Podstawowego: Licencja Eksperta
Łomianki mazowieckie
186 Marchewka Michał Animator Warszawa mazowieckie
187 Marciszewski Paweł Trener
Specjalizacje zawodowe
Trener Szkolenia Wyczynowego: Licencja Podstawowa
Piaseczno mazowieckie
188 Maroszek Bartłomiej Trener
Specjalizacje zawodowe
Trener Szkolenia Wyczynowego: Licencja Podstawowa
Radom mazowieckie
189 Marzec Maciej Animator Warszawa mazowieckie
190 Mędel Jakub Instruktor Warszawa mazowieckie
191 Miąsek Dariusz Trener
Specjalizacje zawodowe
Trener Szkolenia Podstawowego: Licencja Podstawowa
Otwock mazowieckie
192 Michorowski Piotr Trener
Specjalizacje zawodowe
Trener Szkolenia Podstawowego: Licencja Podstawowa
Warszawa mazowieckie
193 Mikulski Łukasz Sylwester Instruktor Warszawa mazowieckie
194 Minich Aleksander Instruktor Warszawa mazowieckie
195 Mińkowski Tomasz Instruktor Błonie mazowieckie
196 Mirek Tymoteusz Trener
Specjalizacje zawodowe
Trener Szkolenia Wyczynowego: Licencja Podstawowa
Warszawa mazowieckie
197 Molenda Adam Trener
Specjalizacje zawodowe
Trener Coach: Licencja Eksperta
Osowiec mazowieckie
198 Molka Michał Instruktor Warszawa mazowieckie
199 Mosakowski Jakub Trener
Specjalizacje zawodowe
Trener Szkolenia Podstawowego: Licencja Podstawowa
Warszawa mazowieckie
200 Motylewski Paweł Trener
Specjalizacje zawodowe
Trener Szkolenia Wyczynowego: Licencja Mistrza
Trener Coach: Licencja Mistrz Junior Tour
Warszawa mazowieckie
201 Mroczkowski Michał Animator Warszawa mazowieckie
202 Mrzygłód Franciszek Instruktor Podkowa Leśna mazowieckie
203 Multan Jacek Trener
Specjalizacje zawodowe
Trener Szkolenia Podstawowego: Licencja Mistrza
Warszawa mazowieckie
204 Nasir Mohammed Instruktor Warszawa mazowieckie
205 Nazaruk Dominik Trener
Specjalizacje zawodowe
Trener Szkolenia Podstawowego: Licencja Podstawowa
Warszawa mazowieckie
206 Nicał Aleksander Instruktor Warszawa mazowieckie
207 Niemiec Anna Instruktor Warszawa mazowieckie
208 Nijaki Jakub Trener
Specjalizacje zawodowe
Trener Szkolenia Wyczynowego: Licencja Podstawowa
Warszawa mazowieckie
209 Nijaki Radosław Trener
Specjalizacje zawodowe
Trener Szkolenia Wyczynowego: Licencja Podstawowa
Warszawa mazowieckie
210 Noiszewski Maciej Instruktor Warszawa mazowieckie
211 Nosal Jacek Instruktor Parcela-Obory mazowieckie
212 Nosal Jakub Instruktor Parcela mazowieckie
213 Nosal Kacper Instruktor Parcela mazowieckie
214 Nowak Katarzyna Trener
Specjalizacje zawodowe
Trener Szkolenia Podstawowego: Licencja Podstawowa
Warszawa mazowieckie
215 Nowakowski Gabriel Instruktor Warszawa mazowieckie
216 Olechowski Jędrzej Instruktor Warszawa mazowieckie
217 Olejniczak Dawid Trener
Specjalizacje zawodowe
Trener Szkolenia Podstawowego: Licencja Podstawowa
Józefosław mazowieckie
218 Olszewski Bartosz Trener
Specjalizacje zawodowe
Trener Szkolenia Podstawowego: Licencja Podstawowa
Brochów mazowieckie
219 Olszewski Wojciech Trener
Specjalizacje zawodowe
Trener Szkolenia Podstawowego: Licencja Podstawowa
Warszawa mazowieckie
220 Ordyłowski Gustaw Animator Warszawa mazowieckie
221 Orliński Antoni Instruktor Warszawa mazowieckie
222 Orliński Jan Instruktor Nieporęt mazowieckie
223 Padewska Aneta Animator Warszawa mazowieckie
224 Pańczyk Kamil Animator Warszawa mazowieckie
225 Parśniak Mateusz Trener
Specjalizacje zawodowe
Trener Szkolenia Podstawowego: Licencja Podstawowa
Nowa Sucha mazowieckie
226 Pasicki Michał Instruktor Warszawa mazowieckie
227 Pawlak Mirosław Instruktor Warszawa mazowieckie
228 Pawlak Piotr Instruktor Warszawa mazowieckie
229 Pawluk-Jaszczuk Igor Instruktor Warszawa mazowieckie
230 Pecura Emilia Instruktor Ostrów Mazowiecka mazowieckie
231 Pełka Michał Instruktor Warszawa mazowieckie
232 Peński Dominik Instruktor Kaputy mazowieckie
233 Perzyńska Elżbieta Instruktor Sierpc mazowieckie
234 Pfeiffer Krystian Instruktor Warszawa mazowieckie
235 Piątek Mariusz Instruktor Warszawa mazowieckie
236 Piechota Piotr Instruktor Błonie mazowieckie
237 Piliszek Marcin Trener
Specjalizacje zawodowe
Trener Szkolenia Podstawowego: Licencja Podstawowa
Trener Szkolenia Wyczynowego: Licencja Podstawowa
Warka mazowieckie
238 Piotrowski Jakub Animator Pułtusk mazowieckie
239 Potocki-Zieleniewski Andrzej Animator Warszawa mazowieckie
240 Półkoszek Daniel Trener
Specjalizacje zawodowe
Trener Szkolenia Podstawowego: Licencja Podstawowa
Warszawa mazowieckie
241 Procki Kacper Trener
Specjalizacje zawodowe
Trener Szkolenia Podstawowego: Licencja Podstawowa
Warszawa mazowieckie
242 Puna Krzysztof Instruktor Warszawa mazowieckie
243 Pytka Marcin Instruktor Ożarów Mazowiecki mazowieckie
244 Rajzyngier Paweł Instruktor Warszawa mazowieckie
245 Rejniak - Oszczyk Karolina Instruktor Warszawa mazowieckie
246 Rejniak-Romer Magdalena Trener
Specjalizacje zawodowe
Trener Szkolenia Podstawowego: Licencja Podstawowa
Warszawa mazowieckie
247 Romański Artur Instruktor Warszawa mazowieckie
248 Romer Karol Instruktor Warszawa mazowieckie
249 Rudnicki Nikodem Instruktor Sokołów Podlaski mazowieckie
250 Rudź Lechosław Trener
Specjalizacje zawodowe
Trener Szkolenia Podstawowego: Licencja Podstawowa
Trener Szkolenia Wyczynowego: Licencja Podstawowa
nowa iwiczna mazowieckie
251 Rutkowski Andrzej Trener
Specjalizacje zawodowe
Trener Szkolenia Podstawowego: Licencja Podstawowa
Węgrów mazowieckie
252 Rutkowski Rafał Instruktor Sobolew mazowieckie
253 Rybczyński Marcin Instruktor Pruszków mazowieckie
254 Rybicki Rafał Instruktor Sońsk mazowieckie
255 Rybiński Artur Instruktor Warszawa mazowieckie
256 Rymarczyk Borys Instruktor Warszawa mazowieckie
257 Salamon Roman Instruktor Żyrardów mazowieckie
258 Saleh Isztar Instruktor Warszawa mazowieckie
259 Sałek Agata Animator Warszawa mazowieckie
260 Sasiński Bartosz Instruktor LEGIONOWO mazowieckie
261 Sawicka Magdalena Trener
Specjalizacje zawodowe
Trener Szkolenia Podstawowego: Licencja Podstawowa
Warszawa mazowieckie
262 Seweryn Igor Instruktor Warszawa mazowieckie
263 Sidor Lech Trener
Specjalizacje zawodowe
Trener Szkolenia Wyczynowego: Licencja Eksperta
Trener Coach: Licencja Eksperta
Łomianki mazowieckie
264 Sikorski Andrzej Trener
Specjalizacje zawodowe
Trener Szkolenia Podstawowego: Licencja Podstawowa
Trener Szkolenia Wyczynowego: Licencja Eksperta
Warszawa mazowieckie
265 Skórczyński Aleksander Instruktor Warszawa mazowieckie
266 Skriabin Jarosław Instruktor Warszawa mazowieckie
267 Słomski Michał Animator Warszawa mazowieckie
268 Słowińska- Szary Katarzyna Instruktor Żółwin mazowieckie
269 Słowiński Jakub Trener
Specjalizacje zawodowe
Trener Szkolenia Podstawowego: Licencja Podstawowa
Warszawa mazowieckie
270 Sobiech Gabriela Instruktor Komorów mazowieckie
271 Sobotka Łukasz Instruktor Węgrów mazowieckie
272 Solecki Michał Instruktor Radom mazowieckie
273 Stafijowski Piotr Trener
Specjalizacje zawodowe
Trener Szkolenia Podstawowego: Licencja Podstawowa
Warszawa mazowieckie
274 Stankiewicz Jakub Animator Nowy Dwór Mazowiecki mazowieckie
275 Stegienko Aneta Trener
Specjalizacje zawodowe
Trener Szkolenia Podstawowego: Licencja Podstawowa
Jaktorów mazowieckie
276 Steinberger Max Trener
Specjalizacje zawodowe
Trener Szkolenia Podstawowego: Licencja Podstawowa
Trener Szkolenia Wyczynowego: Licencja Podstawowa
Mysiadło mazowieckie
277 Stępczyński Marcin Trener
Specjalizacje zawodowe
Trener Szkolenia Podstawowego: Licencja Podstawowa
Duchnice mazowieckie
278 Stępień Maciej Instruktor Warszawa mazowieckie
279 Stępniak Łukasz Instruktor Pruszków mazowieckie
280 Stokowski Patryk Instruktor Jabłonna mazowieckie
281 Sulima Karolina Instruktor Radom mazowieckie
282 Sypek Mikołaj Instruktor Warszawa mazowieckie
283 Szajna Janusz Trener
Specjalizacje zawodowe
Trener Szkolenia Podstawowego: Licencja Podstawowa
Warszawa mazowieckie
284 Szamocka Natalia Instruktor Warszawa mazowieckie
285 Szatan Agnieszka Instruktor Wola Paprotnia mazowieckie
286 Szczepaniak Monika Trener
Specjalizacje zawodowe
Trener Szkolenia Podstawowego: Licencja Podstawowa
Warszawa mazowieckie
287 Szczęsny Wojciech Instruktor Marki mazowieckie
288 Szczukiewicz Stanisław Trener Klasy Mistrzowskiej Michałowice mazowieckie
289 Szmyd Bolesław Trener
Specjalizacje zawodowe
Trener Szkolenia Podstawowego: Licencja Eksperta
Trener Przygotowania Motorycznego: Licencja Mistrza
Warszawa mazowieckie
290 Szmyd Magda Instruktor warszawa mazowieckie
291 Szuba Magdalena Instruktor Serock mazowieckie
292 Szymańska Joanna Trener
Specjalizacje zawodowe
Trener Szkolenia Podstawowego: Licencja Podstawowa
Warszawa mazowieckie
293 Tajchman Izabela Animator Warszawa mazowieckie
294 Toboła Maciej Trener
Specjalizacje zawodowe
Trener Szkolenia Podstawowego: Licencja Podstawowa
Solec mazowieckie
295 Tokarz Jakub Trener
Specjalizacje zawodowe
Trener Szkolenia Podstawowego: Licencja Podstawowa
Grodzisk Mazowiecki mazowieckie
296 Tolejtis Liliana Instruktor Warszawa mazowieckie
297 Tomaszewski Sebastian Trener
Specjalizacje zawodowe
Trener Szkolenia Podstawowego: Licencja Eksperta
Żyrardów mazowieckie
298 Trusińska Urszula Instruktor Kobyłka mazowieckie
299 Tuchynskyi Serhii Instruktor Warszawa mazowieckie
300 Tuszyńska Amelia Animator Siedlce mazowieckie
301 Tymińska Dorota Animator Warszawa mazowieckie
302 Uliasz Mikołaj Animator Grodzisk Mazowiecki mazowieckie
303 Urbanek Tomasz Trener
Specjalizacje zawodowe
Trener Szkolenia Podstawowego: Licencja Eksperta
Warszawa mazowieckie
304 Urbanova Katerina Trener
Specjalizacje zawodowe
Trener Szkolenia Wyczynowego: Licencja Podstawowa
Trener Coach: Licencja Podstawowa
Warszawa mazowieckie
305 Urzykowski Artur Instruktor Piaseczno mazowieckie
306 Walasek Michal Animator Otwock mazowieckie
307 Waligóra Iwo Instruktor Warszawa mazowieckie
308 Wasiluk Wiktor Animator Warszawa mazowieckie
309 Wesolowski Jaroslaw Instruktor Warszawa mazowieckie
310 Wiktorowski Tomasz Trener
Specjalizacje zawodowe
Trener Szkolenia Wyczynowego: Licencja Mistrza
Trener Coach: Licencja Mistrz PRO Tour
Warszawa mazowieckie
311 Winnicki Janek Animator Warszawa mazowieckie
312 Witczak Mariusz Trener
Specjalizacje zawodowe
Trener Szkolenia Podstawowego: Licencja Podstawowa
Płońsk mazowieckie
313 Wittych Piotr Instruktor Michałowice mazowieckie
314 Włodarczyk Wit Instruktor Józefosław mazowieckie
315 Wnuk Mateusz Animator Wołomin mazowieckie
316 Wojciechowski Jędrzej Instruktor Piaseczno mazowieckie
317 Wojtachnio Beata Instruktor Warszawa mazowieckie
318 Wrona Jakub Trener
Specjalizacje zawodowe
Trener Szkolenia Podstawowego: Licencja Podstawowa
Pionki mazowieckie
319 Wysocki Maciej Instruktor Warszawa mazowieckie
320 Zagajewski Dariusz Instruktor Sade Budy mazowieckie
321 Zalewski Grzegorz Trener
Specjalizacje zawodowe
Trener Szkolenia Podstawowego: Licencja Podstawowa
Warszawa mazowieckie
322 Zarębska Julia Instruktor Warszawa mazowieckie
323 Zarębski Antoni Instruktor Warszawa mazowieckie
324 Zarębski Maciej Trener
Specjalizacje zawodowe
Trener Szkolenia Podstawowego: Licencja Podstawowa
Warszawa mazowieckie
325 Zarzycka Martyna Animator Józefów mazowieckie
326 Zawal Cezary Trener
Specjalizacje zawodowe
Trener Szkolenia Podstawowego: Licencja Eksperta
Trener Szkolenia Wyczynowego: Licencja Eksperta
Warszawa mazowieckie
327 Zieliński Jerzy Trener Klasy Mistrzowskiej Pęcice Małe mazowieckie
328 Zieliński Piotr Trener
Specjalizacje zawodowe
Trener Szkolenia Podstawowego: Licencja Podstawowa
Warszawa mazowieckie
329 Ziółkowski Damian Animator Dziekanów Leśny mazowieckie
330 Zuchańska Aleksandra Trener
Specjalizacje zawodowe
Trener Szkolenia Podstawowego: Licencja Podstawowa
Warszawa mazowieckie
331 Żardecki Andrzej Trener
Specjalizacje zawodowe
Trener Szkolenia Podstawowego: Licencja Podstawowa
Warszawa mazowieckie
332 Żbikowski Sebastian Animator Piaseczno mazowieckie
333 Żuk Artur Instruktor Nowy Dwór Mazowiecki mazowieckie
Rankingi
Oficjalny partner
Oficjalny partner
Oficjalny partner
Oficjalny partner
Oficjalny partner
Oficjalny partner
Oficjalny partner
Oficjalny partner